• Yaşama yön vermenin anahtarı elinizde

Hakkımızda

Feng Shui Dünyası Danışmanları Hakkında;

Feng Shui Öğretisi’ni kendi yaşamlarında deneyimlemiş iki uzman; Ferda Ünsal ve Işıl G. Alfar tarafından 2000 yılında kurulan Feng Shui Dünyası, bugüne kadar sayısız konut, mağaza, ofis, otel, lokanta, şirket binası ve alışveriş merkezi projesine danışmanlık hizmeti vermiştir. Ayrıca, kişiler ve kurumlara verdikleri eğitim ve tanıtım seminerleri ile de bu kadim bilginin Türkiye’de tanınmasına önderlik etmiştir.

Ferda Ünsal
Ferda Ünsal, Boğaziçi Üniversitesi'ndeki eğitimini takiben, Kanada'da tekstil mümessilliği konusunda profesyonel iş hayatına adım atmıştır. 1987 yılında, eşinin işi sebebiyle Uzakdoğu'ya yelken açmıştır. Onbir yıl yaşadığı Malezya'da tanışıp kendi yaşamında olumlu sonuçlarını gördüğü Feng Shui Öğreti'sini bir yaşam tarzı olarak benimsemiştir. 1992 yılında, Feng Shui Center of Excellence'da, dünyaca ünlü Master Yap Cheng Hai'dan eğitim alarak başladığı çalışmalarını, Master Academy of Chinese Metaphysics'deki eğitimlerle desteklemiştir. 1998 yılında Türkiye’ye dönen Ünsal, Feng Shui konusundaki bilgi ve deneyimlerini paylaşma kararını alarak, çalışmalara başlamıştır.
Işıl Güner Alfar
Işıl Güner Alfar, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun olduktan sonra, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde yüksek lisansını Pazarlama Kürsüsü'nde tamamlamıştır. Bitirme tezi 'Yeni Ürün Geliştirme ve Lansmanı' üzerine olan Alfar, aynı zamanda da seramik sektöründe Ürün Müdürlüğü yapmıştır. 1996 yılında, dekorasyon konusunda serbest çalışmaya başlayan Alfar, 2000 yılında hakim olan minimalist akımı incelerken, Feng Shui Öğretisiyle tanışmış, bu konuda derinleşmek arzusuyla Master Yap Cheng Hai ve Ferda Ünsal'la çalışmalara başlamıştır. Uzakdoğu seyahatlerinde yaptığı çalışmalar dışında, Lilian Too'nun eğitimleriyle danışmanlık kariyerini olgunlaştırmıştır.

Bilgi ve birikimlerini 2000 yılında birleştirmeye karar veren Ferda Ünsal ve Işıl G. Alfar, Feng gibi eserek ve Shui gibi akarak, doğa, yaşam, insan, mekan ve zaman hakkında her gün yeni şeyler öğrenme, öğretme ve geliştirme serüvenine devam ediyorlar.

YAŞAM YOLUNDA MUTLU KALMANIZ DİLEĞİMİZLE...

image
image
image
image
image

Işıl Alfar, Grandmaster Vincent Koh, Ferda Ünsal, Singapur 2013

image

Ferda Unsal'ın aldığı olgunluk onayı
Ferda Ünsal, Yap Cheng Hai ve Joey Yap

image

Feng Shui Centre of Excellence okul arkadaşları

image

Master Lillian Too ile

image

Master Yap Cheng Hai ile

image

Master Lillian Too ile

image

Master Yap Cheng Hai ile

Yap Cheng Hai Kimdir?
Büyük Usta Yap Cheng Hai dinamik, yetenekli, tecrübeli ve bütün dünyada pek çok kişi tarafından Feng Shui'nin önde gelen temsilcisi olarak görülmektedir. 1940'lı yıllarda başlayarak, tüm dünyada sınırsız sayıda büyük işadamına, politikacılara, kraliyet ailesi üyelerine, ünlü kişilere ve ruhani liderlere Feng Shui tavsiyeleri vermeye başlamıştır.

Feng Shui’nin hayatı değiştiren sırlarını anlatan etkili konuşmalar için, sık sık diğer ülkelere de seyahatler yapmış ve sayısız kişiye, yaşam kalitelerini ve şanslarını arttırmak için yardım etmiştir. 2014 yılında, 88 yaşında hayata gözlerini yuman bu büyük ustanın, Feng Shui bilgisi ve teknik becerileri hem akademik, hem de pratik olarak benzersiz ve rakipsizdir.

BİREYSEL VE KURUMSAL DANIŞMANLIK:
Ofis ve evlerde feng shui uygulaması ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir.
Kurumsal ve bireysel eğitim seminerleri verilmektedir.
Danışmanlık hizmetlerimiz için tıklayınız.
Eğitim seminerleri hizmetimiz için tıklayınız.